Sıkça Sorulan Sorular

Her kişinin saç özelliğine ve açıklık alanına göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 4 ile 8 saat arasıdır.
Operasyonun en önemli basamağıdır çünkü saç köklerinin beslenebilmesi ve ekilen saçların  doğal görünebilmesi kanal açma işleminin başarısına bağlıdır.
Fiyat aralığı saç açıklığına göre değişmektedir. Detaylı Bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ekim yaptıracak kişinin ense bölgesindeki saçları yetersizse ve kişinin kronik bir rahatsızlığı varsa (kalp, yüksek tansiyon, şeker, CA vb.) kişinin kullanılacak anestezi ilaçlara karşı alerjisi varsa, cildinde tedavi edilemeyecek bir rahatsızlık varsa ekim yapılamaz.
Sağlık sorunu olmadığı takdirde 20 yaşından 70 yaşına kadar herkes saç ekimi yaptırabilir.
Ekilen saçlar zamanla dökülmez. Nedeni de erkeklerde ense bölgesindeki saçlar genetik olarak dökülmemeye kodlanmıştır. Bu sebeple ekilen saçlar sizde ömür boyu kalır.
29.05.2005 (BGBİ. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi İlaçları Reklam Kanunu’na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntülerine reklam amaçlı sergilemek yasaklanmıştır.
Hemen çağrı merkezimizi arayın sizin için en uygun tarih ve avantajlar ile randevunuzu verelim. Hava alanı karşılama ve konaklama imkanlarımız ile operasyon sürecinizin konforlu geçmesi için her zaman yanınızdayız.
- Hastanın ilk muayene esnasında sorun oluşturabilecek herhangi bir rahatsızlığı var ise, riskler ortadan kaldırılmalıdır. Eğer riskler devam ederse saç ekiminden vazgeçilmelidir.- Hasta, ilk görüşme sırasında mutlaka beklentilerini aktarmalı, sonucun gerçekliği hakkında doktorundan bilgi almalıdır.
-Doğrudan deriden kaynaklanan hastalıklar. -Stres -Uygunsuz saç bakımı ve kozmetik ürün kullanımı -Genetik hastalıklar -Doğum sonrası: -Tiroid hastalıkları. -Eksik ve hatalı beslenme-Bazı tedaviler - Bazı ilaçlar-Büyük cerrahi girişimler ve kronik hastalıklar.